Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Chvalnovská pohodička

3. 10. 2010

 18.9. - 19.9.2010 jsme dorazili do Chvalnova na závody agility. Počasí bylo příjemné a tři rozhodčí, Tomáš Glabazňa, Bernd Hüppe a Angelo Lione, stavěli velmi zajímavé a záludné parkury. Naše Arsy byla úspěšná ve zkouškách SA1, v součtech se umístila na 1. místě a Petty Pet uspěl v SA2 zkoušce s výsledkem V2. Ve small startovalo celkem 43 psů, z toho doběhlo závod pouze 9 psů. Náš Petty Pet doběhl celý závod jako šestý.

 

MS agility PAWC - Švýcarsko Fräschels

3. 10. 2010

 Tentokrát jsme se dostali opravdu za hranice všedních dnů a zažili jsem 5 nádherných dnů pod Alpami ve velmi příjemném prostředí v přítomnosti agility týmů IMCA a PAWC z různých států, kde jsme mimo jiné také startovali. Arsy-Agility Bohemia Alké se umístila v nedělním čistém běhu hned za dvěma border koliema na krásném třetím místě ( PAWC není dělené velikostně) a v celkovém součtu byla pátá a Petty Pet Nueva Sorpresa v sobotu zaběhl čistý běh, který ho postavil na čtvrté místo a v součtech se umístil jako šestý. 

 

Léto 2010

3. 10. 2010

  Celé prázdniny jsme využili ke sportování. Začali jsme agility-táborem v Popradu, pokračovali v Kralupech nad Vltavou, přes Opavu a končili jsme nádherné a slunečné dny v Chotěboři na posledním táboře tohoto léta. Zkrátka, co člověk nestihne během školního roku, musí si vynahradit o prázdninách. 

 

13. 6. 2010 - MR MKŠ

27. 6. 2010

Sotva jsme se vrátili z Popradu, spěchali jsme do Prahy, kde bylo první oficiální Mistrovství republiky Malých kontinentálních španělů. Pettu byl v součtech sedmý a Arsy byla pátá, což považuji za velmi pěkné, pokud zohledním to, že ten den měla za sebou náročné dva dny cestování a závodně běhá teprve měsíc. Celý MR MKŠ vyhrála zaslouženě maminka od Arsy, Inachis Io Sol Edo. V závodech družstev byl Pettu první a Arsy třetí. Obdiv patří Markétě Korintové za celkovou organizaci závodů. 
 

Speciální výstava Poprad

27. 6. 2010

12. června 2010 jsme se vydali na speciální výstavu do Popradu. Arsy-Agility Bohemia Alké V1, CAC.
 

Info pro všechny, zvláště pak pro některé chovatelky s bujnou fantazií

2. 5. 2010

Chtěl bych všechny informovat, že náš Dumbo, který u nás žije, je v majetku chovatelské stanice Nueva Sorpresa, jež patří Marcele Hanesové, a ta, jak je zajisté všem známo, je občanem Slovenské republiky. Z toho důvodu nemohl být Dumbo nikde jinde bonitován, než na Slovensku. Takže spekulace o nezdařených zdravotních vyšetřeních, na kterých mimochodem Dumbo ještě nebyl, jsou naprosto neopodstatněné, zcestné a na můj vkus dost podlé a nechutné.
Můžu všechny ujistit, že Dumbo, přestože zůstane i nadále v majetku Marcely Hanesové, bude stále bydlet u nás a taky se bude plně věnovat agility a příležitostně coursingu, což by zřejmě se zdravotním handicapem nemohl.
A všem těm, kteří roznášejí bezdůvodně nepravdivé informace o komkoliv (ne nadarmo se říká, že zloděj volá, chyťte zloděje), doporučuji, aby vzali své "pro chov bezvadné psy" ven, třeba na procházku a nechali si provětrat své choré mozky.

 

Intenzivní víkend Opava - jaro 2010

21. 4. 2010

Konečně jsme se po dlouhé zimě dostali na cvičák. 17.4. - 18.4. naši papilloni dostali pořádně do těla, a to díky Martině Wasserbauerové, která celou intenzivku vedla. Ani jsem si nevšiml, jestli se stihla během toho víkendu najíst. Měla s námi totiž dost práce. Počasí bylo super a lidi kolem taktéž. 

 

Grand šampion

15. 11. 2009

11.11.2009 se stal náš Petty Pet Nueva Sorpresa Grand šampion České republiky.
 

SV Spišská Nová Ves

7. 11. 2009

Dnes brzy ráno jsme se vydali na speciální výstavu čivav a papillonů do Spišské Nové Vsi a vystavovali jsme našeho nejmladšího papillona.Wild Bill Nueva Sorpresa byl v mezitřídě  posouzený známkou V1, CAC. Tato výstava byla pro nás velmi důležitá, protože Wild Bill Nueva Sorpresa byl tímto i uchovněn.
 

Neděle 25.10.2009 MVP

27. 10. 2009

V Českých Budějovicích jsme strávili neděli 25.10.2009, a to na Mezinárodní výstavě psů. Posuzoval rozhodčí pan Řehánek. Wild Bill Nueva Sorpresa V1, CAJC a Petty Pet Nueva Sorpresa V1, CAC, Res. CACIB. Děkujeme za odvoz Marcele Blahutové (CHS Porubský Květ) a Marice Krošlákové (CHS Mária Sirrah) patří velký dík za její ohleduplnost.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Novinky | Komentářů: 0